Інформація

Редакція науково-методичних журналів
тел.: (044) 456-37-32
e-mail: 2345255@ukr.net

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ ДІВП “ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА”

ІНОЗЕМНІ МОВИ В ШКОЛАХ УКРАЇНИ 68831
Науково­методичний журнал.  Видання публікує офіційні інформаційні матеріали МОН України, висвітлює сучасні методичні тенденції, а також досвід і нові технології вивчення іноземних мов.
Виходить 6 разів на рік
Inozemni
ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В РІДНІЙ ШКОЛІ 68840
Науково­методичний журнал. Публікуються офіційні матеріали МОН Украї­ни. Висвітлюються питання з методики, практики і досвіду в галузі фізичного виховання, друкуються розробки уроків.
Виходить 6 разів на рік
Fizkyltyra
ІСТОРІЯ В РІДНІЙ ШКОЛІ 68833
Науково­методичний журнал. Публікуються офіційні інформаційні матеріали МОН України, висвітлюються питання з методики, практики і досвіду у галузі історії, друкуються розробки уроків з Історії України, всесвітньої історії, правознавства, етики, курсу «Людина і світ».
Виходить 12 разів на рік
Istoria
ПРОФЕСІЙНО­ТЕХНІЧНА ОСВІТА 48764
Науково­методичний журнал. Друкуються матеріали з питань дидактики та історії професійної школи, виховання, професійної орієнтації та ефективного навчання предметів різного профілю в ПТНЗ, коментарі та статті провідних профтехосвітян.
Виходить 4 рази на рік
PTO
ПЕДАГОГІЧНА ГАЗЕТА 30670
Офіційне видання НАПН України. Матеріали газети найбільш повно відображають роль і місце академії у науковому й суспільному житті держави. Особливий акцент видання робить на пріоритетах освітньої політики, підсумках реалізації Програми спільної діяльності МОН України й НАПН України, висвітленні найактуальніших проблем сучасної загальноосвітньої школи, вищої і професійно­технічної, дошкільної та позашкільної освіти.
Виходить 6 разів на рік
Ped_gazeta
ГАЗЕТА «ОСВІТА УКРАЇНИ» 40123
Щотижнева газета, єдине офіційне друковане видання МОН Ук­раїни. Заснована в 1996 році. Друкується офіційна інформація, аналітичні статті з різних галузей педагогічної науки, практичні поради, що їх надають фахівці з педагогіки, психології, медицини, матеріали про основні тенденції освітнього і виховного процесу в Україні та світі. Газета за передплатою надходить у загально­освітні школи, ПТНЗ і вищі навчальні заклади України. Видання розраховане не лише на освітян, а й на батьків, студентів – майбутніх педагогів і кожного, хто цікавиться освітніми процесами, вихованням та популярною психологією.
Виходить щотижнево
OU
buy-OU
ВСЕСВІТНЯ ЛІТЕРАТУРА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ 68829
Науково­методичний журнал. Видання висвітлює актуальні проблеми сучасної літературної освіти, теоретико­методичні питання, шляхи осягнення художнього тексту й духовного становлення особистості. Друкуються матеріали з методики викладання світової літератури та російської мови.
Виходить 12 разів на рік
Vsesvitka
ТРУДОВА ПІДГОТОВКА В РІДНІЙ ШКОЛІ 68837
Науково­методичний журнал. Друкуються офіційні інформаційні матеріали МОН України, статті, що висвітлюють науково­методичні заходи з предмета «Трудове навчання», методичні рекомендації, наукові статті, розробки уроків, сценарії позакласних заходів.
Виходить 4 рази на рік
Trydova
ОСОБЛИВА ДИТИНА: НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ 68835
Науково­методичний журнал. Друкуються матеріали з проблем спеціальної педагогіки, висвітлюються технології корекційно­компенсаторного навчання, виховання і розвитку дітей з особливими потребами, технології соціально­психологічної роботи з їхніми батьками.
Виходить 4 рази на рік
osobluva_dutuna
ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ 23823
Теоретичний та науково­методичний журнал. Містить матеріали з проблем організації та розвитку вищої освіти в Україні, методології і методики освітнього процесу, висвітлює моделі освіти і навчання в зарубіжних країнах.
Виходить 4 рази на рік
Vushaya
ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ 74105
Науково­теоретичний та інформаційний вісник Національної академії педагогічних наук України. Ґрунтовно висвітлюються питання педагогіки й психології, актуальні проблеми діяльності загально­освітньої, професійно­технічної та вищої школи.
Виходить 4 рази на рік
Pedagogika
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ 68838
Науково­методичний та літературно­мистецький журнал. У різноманітних рубриках журналу друкуються матеріали з питань методики навчання украї­н­ської мови й літератури, мовознавства та естетичного виховання шкільної молоді.
Виходить 12 разів на рік
Ukr
МАТЕМАТИКА В РІДНІЙ ШКОЛІ 68834
Науково­методичний журнал. Ґрунтовно висвітлюються питання з методики і досвіду математичної освіти, проблеми профільного навчання, друкуються завдання математичних олімпіад, сторінки історії науки.
Виходить 12 разів на рік
Matematika
БІОЛОГІЯ І ХІМІЯ В РІДНІЙ ШКОЛІ 68828
Науково­-методичний журнал. У часописі публікуються матеріали практичного спрямування, розглядаються питання щодо підвищення методичної підготовки вчителів біології і хімії, педагогічного досвіду, проблем профільної школи, статті, присвячені екології навколишнього середовища та інші важливі й цікаві відомості.
Виходить 6 разів на рік
Bilogia
ФІЗИКА ТА АСТРОНОМІЯ В РІДНІЙ ШКОЛІ 68839
Науково­методичний журнал. Актуальні проблеми фізичної освіти та академічної науки, найновіші наукові дослідження, методичні розробки уроків, дидактичні матеріали, реформа шкільної освіти стано­в­лять зміст часопису.
Виходить 6 разів на рік
Fizuka
ГЕОГРАФІЯ ТА ЕКОНОМІКА В РІДНІЙ ШКОЛІ 68830
Науково­методичний журнал. Видання Міністерства освіти і науки України. Друкуються матеріали з питань географічної та економічної освіти: навчальні програми, методичні розробки уроків та позаурочних заходів.
Виходить 12 разів на рік
geografiya
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗБІРНИК ТА КОМЕНТАРІ МОН УКРАЇНИ 68832
Єдине офіційне видання МОН України. Друкуються рішення колегії, накази, типові навчальні плани, рекомендації та коментарі з питань вищої, професійної, середньої, початкової, дошкільної та поза­шкільної освіти.
Виходить 12 разів на рік
Zbirnuk
СПЕЦІАЛЬНИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ОСВІТА УКРАЇНИ» 68836
Офіційне видання МОН України. Публікуються нормативні документи з питань атестації наукових і науково­педагогічних кадрів і повідомлення про захист дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук.
Виходить 12 разів на рік
MAG003

 

ПЕРЕДПЛАТА-2018

Передплата_Журналы

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Доброго дня! Із січня 2015 року передплатила журнал “Історія в рідній школі” на 3 місяці. Вже закінчується лютий місяць, а першого номеру журналу так і не отримала, чекаю на другий номер. Скажіть, будь ласка довго мені ще чекати і чи взагалі прийде мені 1 і 2 номери?

  2. Валентина Миколаївна

    Повідомте, будь ласка, умови публікації статті у виданні “Фізичне виховання у рідній школі” та чи можна подати статтю щодо методики предмета “Основи здоров’я”?

  3. Доброго дня! Чи можливо у Вас отримати умови публікації уроків в журналі “Математика в рідній школі”? Нажаль на сайті pedpresa.ua не вдалось їх знайти. Буду вдячний за оперативну відповідь.