5 54338
Літературне читання. Підручник для 4 класу. (Науменко В.О.). Березень 26th, 2015 Руденко Тарас

Для ознайомлення (не повний).

Автор: Науменко В.О.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

 1. Валентина Малихіна

  Я – колишній учитель зарубіжної літератури. Але так склалося, що пропрацювавши 15 років у старших класах, довелося перейти у початкову школу. Підручники з українського читання, так само як і з мови не подобались. У 2012 році з впровадженням нової програми, ми отримали нові підручники , я саме набрала черговий раз першачків. Ми отримали “Буквар” М.Захарійчук, В.Науменко. Спочатку видався неначе складний, але поступово розібралась, і хочу сказати , що цей “Буквар” настільки продуманий до найменших дрібниць, настільки цікавий, наповнений , що я особисто для себе відразу оцінила його як справді цінну і варту уваги книгу. А потім у 2 класі ми отримали “Літературне читання” Віри Науменко і “Українську мову” Марії Захарійчук, а потім знову з підручниками цих авторів і в 3 класі. Самій було цікаво працювати з цими книгами! І мої вже тепер 4-класники росли на них. Нарешті з’явилися чудові підручники з гарними українськими текстами, дуже вдало підібраними відповідно до віку дітей початкових класів, а не так як було раніше – тексти мало цікаві, не в повній мірі зрозумілі. Моя менша донька теж у цьому ж класі. І з яким задоволенням і захопленням вона вдома татові читала і вірші, і тексти як з “Літературного читання” так і з мови. Хочу сказати, що і тата нашого вони вразили дуже приємно, хоч він у нас і російськомовний. Вчителі нашої школи, що працювали пізніше за цими підручниками теж мають таку думку, тому ми не вагалися, які підручники обирати для 4 класу. А тепер дуже прикро, що довелося дістати старі підручники 11-річної давнини, які не відповідають ні сучасним вимогам, ні програмі, нецікаві дітям, які насправді дуже засмутилися і розгублено дивляться на такі книги. Дуже чекаємо підручників саме цих авторів!!! Видно зразу, що в них вкладено Душу і велику Любов до дітей, до рідної мови, до художнього слова! Хочеться щиро подякувати авторам за це ! Користувалися і зошитами злітературного читання і розвитку зв’язного мовлення. Відразу помітна висококласність підібраного матеріалу. Побільше б таких авторів, то може і любов до рідного слова і мови не потрібно було б нікому силою прищеплювати. Велика подяка Вам, шановні автори!!! З великим нетерпінням чекаємо саме Ваших підручників!!!

  1. Валентина Малихіна очевидно писала на замовлення))))
   Дуже прикро, бо таке враження, що автори підручників ніколи не займалися з 6-9 річними дітьми. Дуже важкі завдання, дітям самостійно неможливо працювати. Більшість завдань складні навіть для дорослої людини, дитина не взмозі самостіно зрозуміти суть завдання. Маю надію, на здоровий глузд авторів, які зроблять підручники дійсно відповідно до віку дитини.

  2. Якщо Валентина Малихіна колишній вчитель зарубіжної літератури, то не здалося їй дивним те, що підручник для 9-ти літніх дітей нашпигований текстами з зарубіжної літератури 6,7 класів. Наприклад, опис степу М. Гоголя, який ми вчимо на пам’ять. (7 класс за старою програмою)
   Підручник не відповідає віку дитини.